عروسک بافتنی پسر

مشاهده همه 17 نتیجه

۳۲۷,۰۰۰ تومان
۲۷۵,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
۲۴۷,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
۲۶۷,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد

1. اندازه عروسک بافتنی پسر

عروسک های بافتنی پسر در کُلکُ مُلک عموما اندازه ای بین 30 تا 40 سانتیمتر دارن و قابلیت تغییر اندازه ندارن. اما چون همه ی این عروسک ها با دست بافته میشن ممکنه این اندازه ها بعضا تا چند سانتیمتر کم یا زیاد بشن که این میزان آنقدر زیاد نیست.

2. زمان لازم برای آماده سازی عروسک بافتنی پسرانه

هر نوع عروسک بافتنی پسرانه در صورت موجود بودن در روزهای خاصی ارسال میشن (یعنی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه). اگر عروسک مورد نظر شما موجود نباشه، برای بافت اون دو هفته ی کاری زمان لازمه تا با بهترین کیفیت و تمیزترین حالت ممکن از نظر زیبایی و نظافت عروسک به دستتون برسه.

3. تفاوت رنگ عروسک بافتنی پسر در سایت با رنگ سفارشی

ممکنه رنگ محصول دریافتی و رنگ محصول موجود تو سایت متفاوت باشه. چون عکس محصول تو شرایط نوری خاصی گرفته شده برای همین ممکنه با رنگی که شما از نزدیک و تو شرایط نوری خاص دیگه ای می بینید، متفاوت باشه.  یا ممکنه کاموای موجود در سایت در دسترس نباشه. در هر صورت اینطوری نیست که رنگ های تفاوت زیادی پیدا کنن. اگر رنگ کاموای موجود در سایت در دسترس نباشه قطعا قبل از شروع فرآیند بافت عروسک با شما هماهنگی های لازم صورت می گیره.

4. انتخاب رنگ لباس و جنس مو

به طور کلی رنگ لباس عروسک بافتنی پسر همین هایی هستن که تو سایت نمایش داده شدن و شما می تونید از بین رنگ های موجود انتخاب کنید. اما در صورت موجود نبودن مدل عروسک بافتنی و همچنین رنگ های موجود در سایت قبل از هرگونه آماده سازی با شما هماهنگی های لازم صورت گرفته و بعد بافت و آماده سازی عروسک انجام می گیره. جنس موهای عروسک کاموایی یا مصنوعیه و رنگ ها عموما سیاه یا قهوه ای هستن. رنگ موها رو می تونید از بین همین دو رنگ سیاه و قهوه ای که باز هم در سایت موجودن انتخاب کنید.

موهای عروسک های پسر از سه سانتیمتر تا نهایتا پنج سانتیمتر هستن.

5. وسایل مورد استفاده برای بافت عروسک بافتنی پسر

قلاب: بافت عروسک ها تماما با قلاب و دست هست.

پشم شیشه: در حین بافت، عروسک ها با پشم شیشه پر میشن که حساسیت زا نیست و قابلیت شست و شو داره.

مفتولاکثر عروسک ها مفتول گذاری میشن که قابلیت ایستادن رو به عروسک میده. مفتول های در بدن و دست و پاهای عروسک قرار می گیره سر و انتهای مفتول ها کاملآ پوشونده میشه و هیچ گونه خطری برای کودکان نداره و به هیچ عنوان باعث پارگی عروسک نمیشه.

دکمه، نگین و تزئینات: ریزترین وسایل استفاده شده در عروسک ها شامل دکمه های لباس و کفش و همچنین نگین و مرواریدهای استفاده شده برای گل سر و گل های موجود روی لباس عروسک هستن. در کف کفش ها برای ایستایی بهتر عروسک ها عموما از تکه های موکت یا طلق استفاده میشه که با شست و شوی اصولی خراب نمیشن.

کاموا: بدون کاموا که نمیشه!

6. شستشوی عروسک های بافتنی پسر

برای شست و شو با دست از آب مایل به سرد استفاده کنید و به هیچ عنوان از آب گرم یا داغ استفاده نکنید. چون حتی اگر کاموا آسیب نبینه ممکنه رنگ کاموا و چسب چشم ها آسیب ببینه. همینطور از پودر لباس شویی استفاده نکنید مستقیمآ پودر را روی عروسک نپاشید چون پودر وارد بافت های عروسک میشه و شست و شو را مشکل میکنه چون داخل عروسک الیاف وجود داره و دائما کف خارج می کنه. به جای پودر لباس شویی میتونید از مایع لباس شویی یا شامپو بچه یا از پودر صابون استفاده کنید. از پودر صابون به نوعی استفاده کنید که اول آن را به طور کامل داخل آب حل کنید و بعد عروسک رو داخلش قرار بدید یا روش بهتر اینکه پودر صابون رو داخل یک کیسه پارچه ای بریزید مثل حالت لیف بعد به آرامی سطح عروسک رو شست و شو بدید. برای شست و شو با ماشین لباس شویی بهتره که عروسک رو داخل یک کیسه پارچه ای قرار بدید و سر کیسه رو حتما ببنید. به دلیل اینکه عروسک هایی که چشم هاشون با چسپ چسبیده شده یا مفتول گذاری شدن یا دست و پای بلندی دارن به ماشین لباس شویی آسیب وارد می کنن. همینطور اگه تو کیسه پارچه ای نذارید، ممکنه دست و پاهای عروسک کنده بشه. به هیچ عنوان عروسک ها رو با بقیه لباس ها داخل ماشین لباس شویی قرار ندید و حتما به صورت جداگونه شست و شو دهید. توجه داشته باشید که عروسک خود رو حتما با روش صحیح شست و شو بدید تا عروسکتون آسیبی نبینه.

 

7. کاربرد عروسک بافتنی پسر

هدیه بدید: درسته که پسرا و مردا ممکنه خیلی طرفدار عروسک نباشن. اما کدوم مردیه که نخواد یک عروسک بافتنی پسرانه رو که از عزیزش هدیه گرفته رو توی قفسه کتاب یا میز کار یا ماشینش داشته باشه؟! عروسک بافتنی پسر می تونه یک کادوی خاص و متفاوت باشه برای روز پدر یا روز ولنتاین.

تزئین و دکوراسیون: می تونید در کنار سایر لوازم سیسمونی نوزاد، عروسک بافتنی پسرانه رو هم بگنجونید. همینجور می تونید کنار تلویزیون، میز کار، قفسه کتاب یا کمد آشپزخونه یه عروسک پسرونه بذارید که محیط رو کمی خوشگلتر کنید.

8. قیمت گذاری عروسک بافتنی پسر :

قیمت عروسک بافتنی پسر به چندین عامل بستگی داره:

  • جنس نخ کاموا
  • پر کار و کم کار بودن عروسک
  • نوع بافت عروسک
  • مفتول گذاری بودن و نبودن عروسک
  • لوازم تزئینی به کار رفته در عروسک (مروارید، دکمه های لباس عروسک و …)
  • مقدار تراکم موهای عروسک
  • گلدوزی انجام شده در عروسک
  • ظرافت و تمیزی عروسک
/**/